Rekrutacja - Bursa Płocka

Idź do spisu treści

Menu główne:

REKRUTACJA 2016/2017 

OGŁOSZENIE
Uprzejmie informujemy, że kwaterowanie wychowanków w Bursie Płockiej rozpocznie się w dniu 31 sierpnia 2016 r. od godziny 12.00. Osoby przyjęte czasowo na miejsca w Domu Studenta „Wcześniak” (które po zakończeniu remontu zamieszkają w pokojach na IV piętrze Bursy) proszone są o zgłoszenie się bezpośrednio do budynku przy ul. Dobrzyńskiej 5.
Przypominamy
1. Rodzice wychowanków proszeni są o zgłoszenie się do wychowawcy (najpóźniej do dnia 4 września 2016 r.) w celu podpisania umowy dotyczącej pobytu dziecka w Bursie.
2. Wychowankowie kwaterowani w budynku Bursy powinni posiadać swoją bieliznę pościelową (tj. prześcieradło, poszwę na kołdrę i poduszkę); Dom Studenta „Wcześniak” udostępnia własną bieliznę pościelową.


OSOBY KTÓRE ZŁOŻYŁY DEKLARACJE KONTYNUACJI NA ROK 2016/2017 BĘDĄ NADAL MIESZKAĆ W BURSIE.
LISTY OSÓB PRZYJĘTYCH NA ROK SZKOLNY 2016/2017 DOTYCZĄ OSÓB KTÓRE PO RAZ PIERWSZY BĘDĄ MIESZKAŃCAMI BURSY.


Decyzją Komisji Rekrutacyjnej dziewczęta które podczas postępowania rekrutacyjnego uzyskały niższą ilość punktów zamieszkają na czas remontu przy ul.Dobrzyńskiej 5.


,,WCZEŚNIAK,,

Rekrutacja na rok szkolny 2016/2017

   Zmiana terminów składania dokumentów rekrutacyjnych i postępowania rekrutacyjnego.  

UWAGA! Prosimy o zapoznanie się z Zarządzeniem Nr 2269/2016 Prezydenta Miasta Płocka, ponieważ uległy zmianie terminy składania dokumentów rekrutacyjnych i postępowania rekrutacyjnego na rok szkolny 2016/2017 do Bursy Płockiej .Dodatkowa lista przyjętych 36 osób.
W związku z planowanym remontem nieużytkowanego obecnie IV piętra budynku bursy, którego zakończenie przewidywane jest na dzień 28 października 2016 r. bursa zyska dla wychowanków dodatkowych 36 miejsc. Dlatego w ramach postępowania rekrutacyjnego kończącego się 4 sierpnia 2016 r. ogłoszona zostanie „dodatkowa lista przyjętych 36 osób”
W oczekiwaniu na zakończenie remontu gwarantujemy zakwaterowanie wychowanków w domu studenta „Wcześniak”, budynku Politechniki Warszawskiej przy ul. Dobrzyńskiej 5 w Płocku, gdzie będzie zapewniona pełna opieka wychowawcza przez Bursę Płocką. Wychowankowie będą mieszkali w pokojach dwuosobowych i na tym samym piętrze. Cztery pokoje dwuosobowe stanowią jeden segment wyposażony w zaplecze sanitarne (wc, prysznic, 2 umywalki). W każdym segmencie znajduje się lodówka.
W każdym pokoju istnieje możliwość korzystania z wewnętrznej sieci komputerowej oraz sieci globalnej Internet.
W akademiku dostępne są pralnie z pralkami automatycznymi, a na każdym piętrze kuchenne pomieszczenie wyposażone w kuchnie gazowe.
Z chwilą zakończenia remontu wszyscy wychowankowie zostaną przeniesieni do wyremontowanych i nowo wyposażonych pokoi na IV piętrze w budynku bursy.


ZałącznikiWniosek


Deklaracja o dalszym zamieszkaniu


 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego